| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Květiny a zahrada

2.5.2019 19:25:56 TaJ

Re: Petunie a surfinie venku strádají

Se semínky zkušenost nemám, petúnky a surfinky kupuju už jako sazeničky, zrovna včera jsme byli v Hornbachu, tak jsem se vyřádila:-), ale zatím jsem je ještě nedala do truhlíků, mám je na krytém balkóně v koutku, kam nefouká apod...teď má být ještě chladno, tak počkám, většinou jsem je dávala ven už koncem dubna, ale ještě chvilku počkám...vítr moc rády myslím nemají, ani déšť...mám je na východní straně, na zábradlí balkónu a je tam přesah stříšky, takže na ně ani moc neprší..., muškáty mám venku asi 14 dní a začaly obrážet a kvést...ty dávám do květináčů před vchodem na západní straně, nevadí jim větší výheň, ani to, že na ně prší...petúnky tam dost strádaly...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Petunie a surfinie venku strádají bono 2.5.2019 13:12
*Re: Petunie a surfinie venku strádají Vranice 2.5.2019 13:29
**Re: Petunie a surfinie venku strádaj... Stáňa * 2.5.2019 15:44
***Re: Petunie a surfinie venku strád... Fern 2.5.2019 15:52
*Re: Petunie a surfinie venku strádají ...neviditelná... 2.5.2019 16:58
*Re: Petunie a surfinie venku strádají TaJ 2.5.2019 19:25
*Re: Petunie a surfinie venku strádají TaJ 2.5.2019 19:29
*Re: Petunie a surfinie venku strádají Lavi 3.5.2019 7:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.