| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Anémie - chudokrevnost

4.4.2019 23:29:51 Latté

Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli malý objem erytrocytů

Nemyslím si, že by šlo o něco extra vážného, zvlášť pokud máš všechny ostatní hodnoty v normě...buď je to jenom nějaký momentální výkyv nebo prostě počínající anemie, která se ještě neprojevila na počtu červených krvinek či na koncentraci hemoglobinu...Já mám anemii už cca 6 let, prakticky pořád mám všechny hodnoty týkající se červených krvinek hluboko pod normou (malý počet erytrocytů, malý objem, nízká koncentrace hemoglobinu a všechny ty další hodnoty erytrocytů pod normou + málo železa) a žiju,funguju. Beru železo, pokud ho někdy beru delší čas trochu více pravidelně, tak se ty hodnoty po pár měsících vylepší aspon ke spodnímu okraji normy, vzhledem k tomu, že mi je ale po železe vetšinou dost blbe, tak ho beru jen tak příležitostně,spíš ne než jo,jen když už se jo hodně zadýchávám, motám a cítím se vyčerpaná, takže ten krevní obraz nemá moc šanci se dostat do normy. U mě je to mega-ztrátama každý měsíc, až bude jednou od téhle mesíční otravnosti konečně pokoj (doufám, že už to nebude až tak moc let trvat), tak veřím že zase budu mít krevní obraz úplně ukázkový, jako jsem mívala kdysi.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Malý objem erytrocytů ozakova 4.4.2019 22:13
*Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli malý... ozakova 4.4.2019 22:24
**Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli ma... libik 4.4.2019 22:47
***Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli ... ozakova 4.4.2019 23:17
*Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli malý... Latté 4.4.2019 23:29
**Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli ma... Lída. 5.4.2019 15:40
***Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli ... Latté 5.4.2019 16:0
*Re: Mikrocytoza erytrocytů neboli malý... Cimbur 5.4.2019 18:20
*Re: Malý objem erytrocytů mraveneček +2 8.4.2019 0:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.