| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

31.3.2019 21:46:19 Sam01

Re: Jsem oficiálně stará

Milado,
Kdyz pred lety vznikl tenhle klub, takjsem tu byla asi nejmladsi. Uplne male deti jsem tu mela asi jen ja a JanaZ. Postupem let, jak jsme se tu schazely, jsem videla dospivat deti nas vsech. Rada jsem cetla, jak treba holky vnimaji to dospivani deti. Pro me to bylo hrozne daleko. A najednou frnk leta utekla a i ja jsem dospela k bodu, kdy mam dospele deti. Mezitim tu jeste Ajka rozjela dalsi kolo deti.
Ja jsem dalsi treti dite nikdy neplanovala, alekdybych ho mela, tak uz asi taky budu stara na to abych byla clenkou zdejsiho klubu. Na druhou stranu uz mam spoluzacky, ktere jsou roky babickou. Na to se tedy jeste necitim.😂
Popravde, ale uz mam bliz k padesatce, nez ke ctyricitce, coz me nijak zvlast netesi.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Jsem oficiálně stará Sam01 31.3.2019 12:15
*Re: Jsem oficiálně stará ...neviditelná... 31.3.2019 12:24
**Re: Jsem oficiálně stará Sam01 31.3.2019 15:21
*Re: Jsem oficiálně stará ...neviditelná... 31.3.2019 15:36
**Re: Jsem oficiálně stará Sam01 31.3.2019 21:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.