| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Zubaři a zubní kliniky

4.11.2018 16:26:26 Eliška Bílková

Zubní klinika Brno

Zdravím všechny,
poradíte mi, prosím, kam za dobrým zubařem v Brně - nejideálněji v centru? Hledám nejlépe nějakou kliniku s moderním vybvením (intraorální kamera, lupové brýle, mikroskop, karies detektor, kofferdam a všechny tyhle vymoženosti byly pro mého zubaře sprosté slovo ~5~ ) a hlavně komplexním přístupem. Můj stávající zubař totiž vždy jen "zalátá" to nejakutnější, co půl roku něco.... už mě to nebaví ~d~
Chtěla bych dostat do ruky léčebný plán, podle kterého se pojede a zuby se dají dopořádku. Samozřejmě je mi jasné, že budu platit, s tím tak nějak počítám.
Docela slušně vypadá klinika Cenessto, konkrétně Mddr Martin Špok - máte někdo zkušenosti?:-) Pak ještě přemýšlím nad Sorrisem... nevím ale, jestli právě tahle není jedna z těch klinik, které se tváří honosně, realita je ale pak jiná...
Budu moc ráda za všechny návrhy a názory, ať se týkají těchto dvou klinik, nebo jsou tipem na jinou kliniku ~;((
Díky!! ~s~
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Zubní klinika Brno Eliška Bílková 4.11.2018 16:26
*Re: Zubní klinika Brno Hr.ouda 4.11.2018 18:18
*Re: Zubní klinika Brno Ambrosie 4.11.2018 18:20
*Re: Zubní klinika Brno Myšutka* 4.11.2018 19:35
*Re: Zubní klinika Brno Jarina75 6.11.2018 10:45

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.