| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Deprese a úzkosti

19.8.2018 10:02:57 Iva Poutnice

Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - pomohl?

Užívám Mirtazapin (15 mg, v lepších obdobích mi stačí i 1/4 až 1/2 tablety), na problémy se spaním je fain. S těmi úzkostmi bych vydržela, Zoloft by měl zabrat - já ho užívám 7. týden a teprve teď některé dny pozoruji zlepšení, ale ještě nejsem úplně v pohodě - nevolnosti jsou při úzkosti normální a Zoloft je ještě umocňuje, alespoň ze začátku. Určitě si zkus najít po návratu domů i psychotorapii. Pak na úzkosti pomáhá pohyb, alespoň krátkodobě, prostě se úplně zpotit, třeba na youtube je dobré cvičení od Shauna T, na relaxaci cvičím jógu, opět na youtube je bezva cvičení na kanálu Still on the way. V krizi mi pomáhá i sprcha ledovou vodou anebo i nějaký lék typu Neurol, dřív jsem měla s jejich užitím vnitřní problém, ale prostě když je nejhůř, tak než zaberou AD, jsem si ho povolila:) Uvidíš, že časem se to zlepší, je to bohužel běh na dlouhou trať. Držím Ti palce, ať se Ti brzy uleví. Občas mi pomáhá se ztotožnit s tím, že vše i to špatné, co se nám děje, má nějaký smysl - třeba, že skrze vlastní utrpení se stáváme soucitnější s jinými...~6~
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Úzkosti po porodu Yusuwinka 18.8.2018 18:44
*Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - po... Katka a 2 výrostci 18.8.2018 20:32
*Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - po... Iva Poutnice 19.8.2018 10:2
**Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - ... Yusuwinka 19.8.2018 16:23
**Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - ... Yusuwinka 19.8.2018 16:32
*Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - po... Slída 19.8.2018 10:8
*Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - po... Saša 2/98 20.8.2018 6:49
**Re: Uzkosti po porodu, Mirtazapin - ... Yusuwinka 20.8.2018 16:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.