| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Zamilovaná do jiného muže

27.7.2018 2:09:27 Teryss Sucha

jsem jeho milenka

začala jsem si z chlapem který má ženu se kterou žije 10 let dětí nemají já sním jsem 9 měsíců celých tech 9 měsíců každý den vím že ke mě ma cit ja k němu také žena se to i dozvěděla pořád snim je on mi sam řekl ze mě miljuje ale ze ji nedokáže ublížit a že u ní má jistotu a u mě se toho boji porad je sní i semnou už několikrát jsme řekli konec a nejdil jmse to vydrzeli 5 dni a pak zas spolu z jeho ženou jsme se domluvili ze nahraju jak snim jsem venku a co spolu mluvíme ten den mi rekl ze nevi co ma delat ze vi ze ji nemileje a ze nema kam ted jit a ze ona sehnala byt a ze spolu jdou zase zit a ze on proste nevi co ma delat ja jeho zene neposlala tu nahravku a jemu jsem rekla ze je konec uz nemůžu dal kdyz on porad nevi co ma delat strašně lže jen nechápu když sní jde zase žít proč mě nepusti a nenechá na pokoji zajímá mě vaše názory děkuji
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
jsem jeho milenka Teryss Sucha 27.7.2018 2:9
*Re: jsem jeho milenka Junák 11.10.2018 15:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.