| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náhradní rodina

27.3.2001 15:15:36 blázínek

hlídání dětí

ahojky, je mi 23 let a hrozně toužím mít už miminko....jenže asi všichni nejlépe víte, že dnešní doba moc nepřeje...nemám vlastní byt a dlouho ho mít asi ještě nebudu ač šetřím každou korunku... neměla bych ho jak zabezpečit..... je prostě na to moc brzo, ale já přeci jen už ty touhy mám... a tak mě napadlo...nepotřebuje některá z Vás pomoci s miminkem?? přes týden dělám asistentku a přes víkendy brigádu (tu mám na 6 hodin), ale hrozně ráda bych vypomohla.... nějak....třeba vzít mimčo na "procházku" projížďku v kočárku atd.....nevím je to hodně zvláštní přání?? je někdo takový, kdo by něco podobného uvítal?? bez nároku na jakoukoliv odměnu??...... Katka
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
hlídání dětí blázínek 27.3.2001 15:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.