| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kouření

27.3.2001 12:42:32 Pavlína 26, Ondra 4 měsíce

Re:re:re: Kouření na veřejnosti

Ahoj Petro, dokud jsem byla bezdětná, tak mi řeči o tom, kam si lze jít s dětmi posedět, připadaly víceméně zbytečné. Myslela jsem si, že žena se musí jen věnovat dítěti a vše si odříct. Ale nyní musím s Míšou vřele souhlasit. Tím, že jsem porodila dítě se nechci vzdát normálního života. Bohužel jsem z menšího města, kde je výběr zúžený. Dokonce se s kočárkem spíše dostanu do restaurace než do cukrárny - mají tam schody. Ale opravdu nechápu, proč bych měla tolerovat kuřáky - závisláky (už jste zažili, aby si narkoman normálně píchl dávku mezi lidmi?). V zákoně je uvedeno, že pokud je v místnosti jeden nekuřák a ten řekne, že by se kouřit nemělo, tak se nemá. Zkusil jste to už někdo v praxi? Já ano, na úřadě, s miminkem na ruce, jsem slušně požádala, aby si paní úřednice to cigárko típla. Samozřejmě jsem nic nevyřídila ale zároveň pocítila moc - koho? Úředníka nebo uraženého kuřáka? Nechci přeci aby přestali kouřit, jestli je to baví, tak ať si ničí svoje zdraví dál, ale ať jdou do ústraní a mimo veřejné prostory. A hlavně - ať se naučí číst!! Je spousta cedulí se zákazem kouření, bohužel jak to vypadá, tak většina kuřáků je slepá, když nevidí ani přeškrtnutou cigaretu.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Re:re:re: Kouření na veřejnosti Pavlína 26, Ondra 4 měsíce 27.3.2001 12:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.