| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vlasy

2.5.2018 13:17:38 ozakova

Barva na spravení přebarvovaných vlasů

Ahoj, moje přirozená barva je středně hnědá Trochu jsem experimentovala s prameny vlasů.
Pouštěla po domácku do zesvětlení vlasů, chytlo mi to do rezava, následně jsem to barvila na středně hnědou, pak zas odbarvovala a zas barvila,... no mám to sice hnědý, ale děs (kvůli odbarvovači je to bez lesku, vypadá to fádně moc nepřirozeně hnědě)


Jak to u kadeřnice opravit?

Musím jít do tmavé?

Ráda bych měla středně hnědou se zlatými odlesky, lze to nějak odbarvit a znova nabarvit?

Nebo musím volit vždy tmavší než to co mám na hlavě? Chtěla bych zhruba stejnou jen se světlými odlesky.
Lze to? Nebo jakou zvolit když nechci jít do tmava? Poraďte...hnědou měděnou, nebo jakou?
Díky moc za jakoukoli radu na dálku, jsem v koncích a nevím co tam budu zítra u kadeřnice mektat, ani nevím co chci.

Oči mám modrozelené.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Barva na spravení přebarvovaných vlasů ozakova 2.5.2018 13:17
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... Marika Letní 2.5.2018 15:12
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... Epepe 2.5.2018 15:36
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... Pole levandulové 2.5.2018 17:13
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... K_at 2.5.2018 17:52
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... Ropucha + 2 2.5.2018 19:24
*Re: Poraďte trochu jakou si dát u kade... Girili 2.5.2018 22:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.