| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

27.3.2001 8:41:13 Jana*

Psychotronik pan Brázda

Také jsem to zkusila, objednala jsem si vyšetření zdravotního stavu na dálku přes shop na www.osud.cz a platila jsem na doručenku, vyhotovení do 15 dnů.
Jednoznačně co napsal, to se trefil.
Manželovi dokonce zjistil léčitelské schopnosti a občas pomalé spermie vlivem nedostatku vitamínů a minerálů. Jinak je v pořádku.
U mě je to trošku horší. 10 let jsem zablokovaná = tělo "nefunguje", 90% zablokovaná kostrč (má pravdu, už sedím v práci na balónu a mé problémy se zádama, hlavně s kostrčí, trvají asi 8 let). Dokonce mi doporučuje kinezioložku k odstranění těch bloků (prý způsobeno většími problémy v dětství - rovněž může souhlasit). Dále prý mám přerušenou jednu energetickou dráhu do vaječníků díky zubu, asi 5 vlevo dole (to je můj jediný problémový zub, dosud mléčný a nemám pod ním založený ten nový zub, takže tu klidně souvislost být může). No a dále možná slabší, ale chronický gynekologický zánět, což nejspíš také souhlasí, protože něco takového mi gynekoložka našla asi před 2 měsíci a teprve tam půjdu na kontrolu a uvidí se, co to je a co s tím.
No a dále jsme se ptali na početí, tak to je prý pravděpodobnější v měsících 6-8-9-12. Podle astrologického kalendáře, který jsem si nechala na početí udělat, mám nejlepší měsíce 6-10-12.

Pro výše uvedené jsem se vás všech ptala na KINEZIOLOGII, ale zatím jsem, bohužel, nenašla žádnou odpověď, proto připojuji i mail, třeba mi své zkušenosti pošlete.

Hezký den všem. Jana*
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Psychotronik pan Brázda Jana* 27.3.2001 8:41

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.