| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Mobilní telefony

22.12.2017 21:17:54 Persepolis

Trable se smlouvou u Vodafonu

někdy začátkem listopadu, 6 měsíce před řádným ukončením rámcové smlouvy jsme chtěli změnit nějaké podmínky. Jednoho účestníka vyřadit, jiného přibrat, trochu změnit rozložení dat, atd..u Vodafonu. Smlouva s Vodafonem to umožňuje. Kontaktovali jsme operátora a ten nám přidělil nějakého obchodního zástupce. S ním jsme dohodli podmínky nové smlouvy on nám ji poslal, mi ji podepsali a poslali zpátky a od té doby se nic neděje. my jsme momentálně v situaci, kdy stávající smlouva je neplatná, nová ještě není schválená a my jedeme za nějaký nevýhodný tarif. Obchodní zástupce se s námi vůbec nekontaktuje, když mu voláme, tak nám úplně sprostě vypípne telefon, denně voláme na zákaznické centrum, tak nám operátor pouze sdělí, že toho obchoďáka bude kontaktovat. Takhle denně voláme už měsíc a nic. Už píšu i emaily ale pořád se nic neděje.
Setkali jste se někdo a takovým jednáním? Nemůžete mi poradit, jak mám postupovat? Na někoho kompetentního se vůbec nemůžu dostat. Smlouva končí v dubnu, ale už tento měsíc jsme platili asi o 2 litry víc než obvykle. Jediné co mě napadlo je zkusit jiného operátora, jestli by to za nás nějak nevyřešil, když k nim přestoupíme.
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Téma: Trable se smlouvou u Vodafonu Persepolis 22.12.2017 21:17
*Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Fren 22.12.2017 21:25
**Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Persepolis 22.12.2017 21:29
**Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Marta. 23.12.2017 16:51
*Re: Trable se smlouvou u Vodafonu calvin 22.12.2017 22:15
**Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Vítr z hor 23.12.2017 3:13
***Re: Trable se smlouvou u Vodafonu calvin 23.12.2017 9:20
*Re: Trable se smlouvou u Vodafonu štěpka 23.12.2017 8:55
**Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Fren 23.12.2017 15:52
*Re: Trable se smlouvou u Vodafonu Mariana +2 23.12.2017 12:26

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.