| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

23.3.2001 7:48:09 Aneta , Mareček a Anička

děkuji

Děkuji Vám za podporu, ani nevíte jak mi pomohla. Teď sice nebudu mít na internet nějaký čas přístup ale určitě se ozvu. Teď se nám žije o trošinku lépe, přijela mi sestra a bude tady do porodu a chvilku po něm. Mezi námi je sice 19 let a moc nám to neklapalo, ale teď jí budu do smrti vděčná že přijela. Pomáhá mi s Marečkem a hlavně byla se mnou na sociálce, což já sama teď nejsem schopná. Včera se po dlouhé době ozvala tchýně a ač jsme si před tím rozuměly teď mi rve srdce. Říká že se bude o moje děti starat ona. Že je vychová tak jak by manžel chtěl (byl jedináček). Tak jsem jí zavěsila telefon a ještě že tam byla sestra. Doufám že to zvládnem.
Děkuji za podporu a opatrujte se.
Aneta
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
děkuji Aneta , Mareček a Anička 23.3.2001 7:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.