| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Cysty na vaječnících

9.8.2017 22:19:20 pavca 2 děti

Cysta na vaječníku?

Ahojky, mám dotaz..jsem dva mesice po revizi bricha (kyla, srůsty, resekci jater a plastika sitkou). Dost narocna operace. Jizva cca 53 stehu. Bylo to po lonske operaci, při které mi odstranili dělohu a pravy vajecnik. Momentalne se mi opakovane vraci teploty a stoupa CRP..bricho ani tak moc neboli, ale zato mam velike bolesti kloubu a svalu a velika unava. Nasazena antibiotika, po jejich dobrani opet vystoupaly teploty i CRP. Ted se na kontrastnim CT objevila velká cysta na zbylém levém vaječníku. Dle gynekoložky korpus luteální cysta 5,5*4,5 cm. Posílá mě do nemocnice, ale do břicha se nikomu přes tu sitku nebud chtit, loni jsem malem umřela na mnohacetne brisni abscesy prave po nepovedene gyn.operaci (tepenne krvaceni po odstraneni dělohy atd). Na jatrech po resekci tekutina ..mozna absecs, ale maly..1,8*1,5cm. To pry na dren není.
Nemate někdo zkusenosti s tim, ze cysta zmizi??Cetla jsem diskuze, ze po menstruaci, jenze ja uz nemam dělohu, tak jsem bez menstruace. DR.Zvazuji nasazeni hormon.antikoncepce, jenze tu zase nedoorucuje chirurg..FNH v jatrech byl pravdepodobne z uzivani antikoncepce. Jinak je mi 43 let, dve deti. Uz jsem zoufala, porad same odbery, vsetreni, cele prázdniny lezim a ted zase cysta. Nechapu, ze ji před týdnem na ultrazvuku nevideli:(
Prosim, mate někdo napad, zkušenost??Jinak zadne jiné zdr. problémy nemam (ryma, kasel,krk, moc, rtg.plic vse ok). Udelany testy na HIV, toxoplasmosu, boreliózu a jeste revmat.faktor..vse negativni.
Diky za kazdou radu :)
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Cysta na vaječníku? pavca 2 děti 9.8.2017 22:19

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.