| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

22.3.2001 13:38:59 Honza

Re: Udělala jsem správnou věc.

zdravím Vás všechny,Lucku,Danu,Sharon, i Vás ostatní,na přání Lucky a Dany,se vracím mezi Vás,promiňte mi chyby,či slovosled,ale už začínám.
Zítra 23.3, je tomu 3týden co jsem odešel z domu, sbalil si své saky a šel k milence,neustal jsem obviňování ,vyčítání ,nadávky.
Ptáte se co mne k tomu vedlo,chtěl jsem ušetřit děti,tohoto kina,a taky jsem si chtěl ověřit,jaké je to na druhé straně.
Nepočítl jsem s tím co to udělalo s dětma i se ženou, vše se se sypalo jako domeček s karet.
žena se z toho nemůže vzpamatovat do teď,nevěřila,že to dokážu udělat, prosila mne ať zůstanu,slibovala,že se vše mezi náma dá do pořádku,ale já stejně odešel.Nejhorší děti,
nedovedete si představit,když ten můj mazel stojí u sedačky a roní krokodýlí slzy, tati zůstań, já brečel celou cestu k milence, a dvě noci jsem probrečel, nic Vám to nenahradí žádná milenka,jsou to mé děti,jak patří ke mně ,tak já k nim.Chodím za nima každý den,beru si je na víkendy,byl jsem s nima na karnevalu,v kině u rodičů,a spoustu jiných akcí, i když jsem je chtěl rozveselit, ten smutek z jejich očí, holky to je něco hrozného, dovedu pochopit chlapa ,že opustí rodinu,ale mámu už vůbec.
Můžete mi nadávat,říkat,že jste mi to radily,prostě musel jsem to udělat,něco se ve mně sepřelo.
A ptáte se jestli jsem šťastný,ne nejsem, a milenka mi to nijak neusnadnila,abych se z toho nesbláznil musel jsem něco dělat,tak,si peru,vařím,žehlím,uklízím sám,dělám úpravy v bytě,
dokonce jsem byl tak psychycky na dně ,že jsem se naboural v autě, myslel jsem úplně na jiné věci.
Má žena šla tak daleko,že si pro mne přišla ať se vrátím domů,ať mne nechá být,jestli je normální brát tátu dvěma dětem, byl to slovní přestřel,ale já musel asistovat,nestěžuji si pozor,vím,že byste mne hned dali do kožichu.Rodiče se mi sesypali,všichni vám chtějí moc radit,ale je to ještě horší.
A jak to vidím dnes, udělal jsem další chybu,že jsem odešel od rodiny, zítra se vracím, ty děti za to nemůžou,já je potřebuji,tak jako ony mne,a nic Vám to nevynahradí,ale odchod mi skomplikovala nemoc milenky,tak se taky těžko odchází,ale je to poslední rozhodnutí,chci být s rodinou.Manželka včera objednala dovolenou v Chorvatcku,a děti už se nemůžou dočkat až budem všichni spolu.
Ale svědomí nemám čisté milenka byla jako na hopačce,a já z té houpačky chci dolů.Nebojte se ,alimentů a pomoci pokud bude něco chtít se nevzdávám,ale nejdřív test otcoství.její bývalý milenec se u ni objevoval dál,když jsem tam nebyl a chodí za ní do práce.
Holky vím,že je to smutné,jak se to dá zamotat, vím,že jsem vše spáchal já, svou touhou po sexu,a tady je výsledek.nechce se mi reagovat na vaše odpovědi, vím, že mne podpoříte,i hodíte pod stůl,já jen,že jste to chtěly vědět a já Vám to slíbil. honza
Odpovědět
Průběh diskuze (19 názorů)
Udělala jsem správnou věc. LENKA 26.2.2001 7:26
*Re: Udělala jsem správnou věc. Lenka 27 26.2.2001 15:39
*Re: Udělala jsem správnou věc. Dana, dvojčata 26.2.2001 22:18
*Re: Udělala jsem správnou věc. kateřina 26.2.2001 23:34
**k ženatým chlápkům Iva, 28 28.2.2001 21:9
***Re: k ženatým chlápkům Petra (28) 26.3.2001 14:21
*Re: Udělala jsem správnou věc. honza 27.2.2001 6:21
**Re: Udělala jsem správnou věc. Marcela 27.2.2001 8:12
**Re: Udělala jsem správnou věc. LENKA 27.2.2001 9:22
**Re: Udělala jsem správnou věc. Dana, dvojčata 27.2.2001 14:19
***Re: Udělala jsem správnou věc. honza 28.2.2001 11:31
****Re: Udělala jsem správnou věc. Dana, dvojčata 28.2.2001 20:18
****Re: Udělala jsem správnou věc. lucie 19.3.2001 11:12
*****Re: Udělala jsem správnou věc. Honza 22.3.2001 13:38
******Re: Udělala jsem správnou vě... lucka 22.3.2001 14:3
******Re: Udělala jsem správnou vě... Silva, dcerka 5 let 22.3.2001 17:18
*******Re: Udělala jsem správnou ... Honza 29.3.2001 7:4
******Re: Udělala jsem správnou vě... Dana, dvojčata 22.3.2001 21:30
******Re: Udělala jsem správnou vě... Marcela 23.3.2001 7:51

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.