| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Kontaktní čočky

20.6.2017 17:56:59 propiska

Jaké kontaktní čočky,je nutná konzulatace u dr?

Tak mě dnes napadlo, že by bylo fajn mít v těch vedrech místo dioptrických brýlí kontaktní čočky. Pojedeme v létě na dovolenou, chceme se s dětmi koupat a já mám okolo 3dioptrií na dálku a brýle nosím pořád. Čočky jsem naposledy nosila někdy před 20lety, dávaly se do spec. Krabičky a byly k nim dva roztoky, víc už si nevzpomínám.Dívala jsem se na informace na netu a doporučují jedině zakoupit čočky po konzultaci s lékařem, aby doporučil ty správné,sférické,asférické atd.atd. Vůbec tomu nerozumím, tenkrát byly jen tvrdé a měkké.co byste mi doporučili, nechat si poradit v odborné prodejně a na co si dát pozor? Asi bych chtěla nějaké ty 14ti denní. Moc děkuji všem za rady.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Jaké kontaktní čočky,je nutná konzulatac... propiska 20.6.2017 17:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.