| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Základní školy

31.1.2017 18:50:13 tamtadam

Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou výukou výtvarné výchovy

Jé,děkuji Shiro, já už jsem mezitím tvé názory na tuto školu vygooglovala. Opravdu přínosné a patrně mě přesvědčily o tom, že tato škola by mohla být pro syna fajn. Já nejsem přímo ambiciozní rodič, ale z toho co syn ve škole předvádí jsem opravdu rozčarovaná. Trápíme se už téměř pět let oba. Tlak na výkon ho naopak paralyzuje, škola ho spíš nebaví (ale má rád dětský kolektiv a také některé učitele, rád se dozvídá nové věci, ale nerad se je pak učí/interpretuje v testech), Zato se našel v kreslení, je velmi talentovaný a narozdíl od všeho ostatního u kreslení vydrží hrozně dlouho. Takže díky, zkusíme to. Myslím, že i bez školního donucování najde svoji cestu životem.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: ZŠ Petřiny-sever s rozšířenou výukou výt... tamtadam 28.1.2017 19:52
*Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou výuk... Ráchel, 3 děti 28.1.2017 21:33
**Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou vý... Ráchel, 3 děti 28.1.2017 21:33
*Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou výuk... ...neviditelná... 30.1.2017 13:0
**Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou vý... tamtadam 31.1.2017 18:50
**Re: ZŠ Petřiny-Sever-s rozšířenou vý... Petr Havránek 24.4.2017 9:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.