| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Počítačové hry

14.1.2017 11:24:08 propiska

Procvičování slovíček - hra Langevo

Někdy na podzim jsem dětem kvůli výuce Aj- procvičování slovíček předplatila hru Langevo.
Po přihlášení na jiném počítači si mi stránky nezobrazí a objeví se hláška:

Server nedokázal prokázat, že patří doméně langevo.com. Platnost jeho bezpečnostního certifikátu vypršela před 503 dny. Může to být způsobeno nesprávnou konfigurací nebo tím, že vaše připojení zachytává útočník. Hodiny ve vašem počítači jsou aktuálně nastaveny na čtvrtek 12. ledna 2017. Je to správně? Pokud ne, měli byste hodiny systému nastavit správně a poté tuto stránku načíst znovu.

Nejsem IT, všimla jsem si, že jejich fB stránky nejsou aktualizované, poslední příspěvky před 2 lety a zřejmě tedy běží sami svým životem.
Chtěla bych se tedy zeptat, zda jsou bezpečné. Popřípadě nevíte o jiných zabezpečených jazykových hrách, kde by se daly zadávat vlastní slovíčka ze školy???

Klasické biflování děti nebaví, to nebaví nikoho...sem rádi chodily a dokupovaly si zvířátka a rostliny. Děkuji za rady a tipy co s tím~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Téma: Procvičování slovíček - hra Langevo propiska 14.1.2017 11:24
*Re: Langevo - je bezpečné propiska 14.1.2017 11:32
*Re: Langevo - je bezpečné Michal Karlik 14.1.2017 12:10
**Re: Langevo - je bezpečné propiska 14.1.2017 12:49
***Re: Langevo - je bezpečné Michal Karlik 14.1.2017 13:12
****Re: Langevo - je bezpečné Lída+4 14.1.2017 13:23

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.