| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy s dutinou ústní

26.12.2016 12:38:43 Klarisanek

Otok po anestezii

Štědrý den jsem strávila na zubní pohotovosti. Dr. mi udělal rtg. bolavého zubu a řekl mi, že mám kaz pod starou plombou. Opíchnul mi to, vyvrtal a provizorně zaplnil. Musím říct, že oproti mému šetrnému zubaři se s tím moc nepáral, aplikace injekce mě vystřelila až ke stropu, vrtání chviličku, no chápu, pospíchal domů. Co mě zaráží je to, že mám pořád půlku obličeje oteklou jak blázen, začíná se mi vybarvovat modřina na tváři a otok se za ty dva dny vůbec nezmenšil. Ani nevím jestli mě bolí víc otok nebo ten vrtaný zub. Když mi můj zubař dělal obrovský zákrok na velkém můstku a opíchávál mi celé patro, za půl hodiny na mě nebylo nic znát a tady, po ošetření jednoho kazu je to hrůza. Může mě někdo poradit jestli je to normální, co s tím mám dělat apod? Musím mezi svátky do práce a nehce se mi vylézt mezi lidi.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Otok po anestezii Klarisanek 26.12.2016 12:38
*Re: Otok po anestezii ...neviditelná... 26.12.2016 14:20
**Re: Otok po anestezii Klarisanek 26.12.2016 15:5
***Re: Otok po anestezii Dana 26.12.2016 18:23
****Re: Otok po anestezii Klarisanek 26.12.2016 20:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.