| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Bazén

16.8.2016 16:42:37 Cimbur

Už vím, proč nám dvakrát vytekla voda z bazénu

V našem kruhovem bazénku s nafukovacím prstencem se nekoupalo slůně, ani banda pubertální mládeže. I kdyz manžel pro jistotu na noc pouštěl naši vítací psici. Díra tam taky není. Došlo k tomu, co tu nastínila i Pampela. Bazén je větší, než ten předchozí, a je asi extrémně citlivý na rovné podloží. Takže když jsem ho instalovala sama samotinká a manžel mi mohl tak leda ukazovat berlemi, tak jsem dobře neurovnala terén a ani se mi nepodařilo ideálně srovnat bazén. Ten se po dešti preplni, pak se začne naklanet.
Dnes ráno byl kriticky nakloněný a manžel byl nakonec i svědkem toho přelití. Zkusil lem podržet, ale moc to nepomohlo. Prostě se 30 čísel vylilo a bazén se zase srovnal. Konec záhady.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Už vím, proč nám dvakrát vytekla voda z ... Cimbur 16.8.2016 16:42
*Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla v... Koulička M 16.8.2016 16:51
*Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla v... . . 16.8.2016 17:51
**Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla... Martina, 3 synové 16.8.2016 18:3
*Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla v... ...neviditelná... 16.8.2016 18:1
*Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla v... Maťa. 16.8.2016 20:5
*Re: Už vím, proč nám dvakrát vytekla v... Vítr z hor 16.8.2016 22:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.