| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Šikana

20.3.2001 9:12:02 Běla, 32let bezdětná

Plzeň nedoporučuji

ahoj holky,
jestli hodláte jít na IVF nebo se léčit na neplodnost, tak rozhodně nedoporučuji centrum pri FN v Plzni, je to skutečně ztráta času, nervů a důstojnosti. Ordinace je ve sklepě z poválečných dob.Přímo úměrně se chovají i setry, tak hrubé a primitivní ženské se už dneska v nemocnicích nevidí. Na odběry krve musíte přijít od sedmi do 7,30, pokud se opozdíte třeba jen o pět minut , máte smůlu, přijdtě zase za měsíc. Přitom od 7 do 7,15 tam sestry popíjejí kávu a probírají ostatní pacientky. Mají monopol, je to pochopitejně jediné specializované pracovniště v západních Čechách. Pokud jde o lékaře, úroveň personálu přímo úměrně svědčí i o úrovni jejich šéfů, několikrát mi změnili jméno, špatně předepisovali léky, při každé návštěvě a to někdy i dvakrát týdně se mi ptali, s čím přicházím. Zdejší centrum je kromě toho dealerským centrem firmy Organon, která vyrábí lék Puregon. Takže zdejší vedoucí lékař Vám ho doporučí jako jediný správný a neškodný s doplatkem 7 000 Kč, což pro mně tedy málo a výsledek - přestože mám menstruační cyklus a hormonální hladinu normální, po "hyperstimulaci" vaječníků mi dozrálo jedno vajíčko. Čímž jsem vyčerpala jeden plně pojišťovnou hrazený cyklus. Poté mne informovali, že se vajíčko oplodnilo a byla jsem pozvána na embryo transfer. A když už jsem tam tak zhruba dvě hodiny ležela a čekala až půjdu na sál, přišla lékařka a před ostatními pacientkami mi oznámila, že vajíčko se vlastně neoplodnilo a nemohla mi to říci dřív než jsem se svlékla, protože jsme se asi nějak minuly.
I když se zde podepisuje papír, že umělé oplodnění je v zájmu dítěte lékařské tajemství, vyšetřování se běžně účastní skupiny mediků, bez ohledu na Vaše přání.To je další z projevů naprosté bezohlednosti a neprofesionalismu zdejšího centra.
A ještě jedna zajímavost - o prázdninách a o vánocích se zde v ambulancích nepracuje - pacientky holt musejí počkat až skončí dovolené.
Máte nějaké lepší zkušenosti?
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Plzeň nedoporučuji Běla, 32let bezdětná 20.3.2001 9:12

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.