| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

Re: Atopický ekzém

Myslím že to je velice individuální. Při prvním těhotenství jsem o ekzému vůbec nevěděla. Nyní při druhém jsem až do 5.měsíce značně trpěla bez léků a hormonálních mastiček, ale najednou se vše den ze dne upravilo a po ekzému téměř ani památky. Za těch 23 let jsem si na to zvykla a myslím, že se ekzém v těhotenství bez hormonálních léků dá zvládnout i když někdy velice potrápí. Velice mě překvapilo, že po mém dotaze na jednom serveru mi kožní lékařka doporučila používat hormonální masti i během těhotenství s tím, že to nemá vliv. Přitom na každém příbalovém letáku je dlouhý výčet vedlejších účinků a varování, že se nesmí užívat během těhotenství.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Atopický ekzém Monika 7.3.2001 19:36
*Re: Atopický ekzém Dana, dvojčata 7.3.2001 21:55
*Re: Atopický ekzém Lada, Davídek 3,5 roku, 32.týden 15.3.2001 19:35
*Re: Atopický ekzém JENA, 2 kluci (8/2001a1/2003) 13.3.2003 1:41
**Re: Atopický ekzém Žaba (Darek, Alan a Dora) 13.3.2003 21:19
***Re: Atopický ekzém Lucie, 33 14.3.2003 16:43
****Re: Atopický ekzém Žaba (Darek, Alan a Dora) 14.3.2003 22:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.