| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Topení a energie

7.9.2015 19:56:52 00

Kotel do bytu 1+4 ve staré vile

Ahoj. - byt 1+4, stoletá vila, byt je přes celé patro domu, pod i nad námi byt. Vysoké stropy. Fasáda nezateplená a počítám, že dlouho bude. Okna stará, výměna v plánu.
V koupelně je kotel, děsný, starý, nevyhovující. Plus velký bojler. Rekostrukce tohoto všeho přesunuta na příští rok, protože finance dost vylítly nad naše očekávání. Chlapi co to viděli bojler - neřeší,zůstává. Kotel nový - a jak nám bylo řečeno i jsem tu vyčetla, od příštího roku jen kondenzační..kde ceny začínají na 50tis.
Nestudovala jsem ještě podrobně, ale co nějaký "normální" kotel, který třeba i vodu ohřívá... proč si musíme nechat bojler a k němu kotel za 50tis? Nestačil by kotel i na ohřívání vody + topení? Jestli je teda reálné, že to utáhne?
Dojde i k proplachu trubek a starých radiátorů, přišlo upozornění, že tím se můžou uvolnit dírky a začne, kde co téct. Takže být rovnou připraveni na nový trubky a radiátory. Ale ten kotel mě zajímá nejvíc. Děkuju
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Kotel do bytu 1+4 ve staré vile 00 7.9.2015 19:56
*Re: Typ kotle do bytu 1+4, stará vila ...neviditelná... 7.9.2015 20:40
**Re: Typ kotle do bytu 1+4, stará vil... 00 7.9.2015 21:0
*Re: Typ kotle do bytu 1+4, stará vila Analfabeta 8.9.2015 9:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.