| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Dětský pokoj

14.7.2015 15:00:10 Liliana

Re: židle pro prvňáka

Máme oboje.
Otáčecí jezdící dětskou FREAKY a dřevěnou rostoucí Stokke.

A neposedný pytel blech mi právě padá z té dřevěné. Jako je dobrá, ale máme ji u jídelního stolu.
Nevýhodu vidím, že se nedá přisouvat a odsouvat, a jak je na ní přece jen výš, tedy po tom schůdku, tak mi z ní 5leťanda už párkrát slítla (nečekala jsem to, ale fakt nevím jak to dělá). Prostě rychle pro něco dolů, pak nahoru, sedne si na to na "půl zadku" a jak se nemůže sama pořádně přisunout tak je tam prostor pro to sletět dolů. Už párkrát se stalo. A fakt jim u toho nemám v úmyslu být za asistenta přisunovače.
Ale je to typem dítěte, syn ji prvák taktéž na ní sedá a ze začátku školy ji měl i na učení a ten nespad nikdy, ale ten není takový zbrklý ztřeštěnec.

Pak jsem koupila rostoucí stoly a otáčení židle Freaky. Taktéž jsme měla obavy, i na základě diskuzí tady, z toho že se nebude na té otáčecí soustředit a bude spíš jezdi apod.
Ale ne. Ona je taková "bytelná", takže jezdí tak "akorát" přiměřeně, i to otáčení je takové prostě tužší, ale prostě tak akorát právě aby děti na tom seděly dobře.

Takže z této nepadá ani zbrkloň, páč dosáhne na zem. Prvňák na ní úplně v pohodě dělá úkoly, nejezdí na ní a netočí se. A to on potřebuje fakt klid a snadno se rozptýlí.

Myslím tomu ježdění se dá zabránit že se tam dají nějaké nožky místo koleček dočasně, zvažovala jsem že případně dokoupím, ale nakonec fakt není potřeba.

Pokud máš pochybnosti, chce to vidět, ono se to těžko popisuje, ale ono to prostě "nerejdí" tak snadno ta židle. A to jsou na plovoučce, na koberci už vůbec ne. Tedy ty naše. Ale klasické "kancelářské" asi budou. Já myslím že to chce prostě tu opravdu dětskou, ale zas cena žádná láce, to jo. Mně přijde že je tak dělaná, aby byla "stabilní".
jo a děti jsou z ní nadšené.

Al u té dřevěné si tedy stěžují že je tvrdá, takže na delší sezení jim nepasuje. Ale zas ty polstry na ni sundávají. Prostě líp se jim fak u psacío stolu oběma sedí na Freaky. A dřevěné rostoucí mají tedy v jídelně.
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Téma: Židle pro prvňáka Mishula 14.7.2015 12:46
*Re: židle pro prvňáka Puma 14.7.2015 12:55
**Re: židle pro prvňáka Mishula 14.7.2015 12:57
***Re: židle pro prvňáka Puma 14.7.2015 13:2
****Re: židle pro prvňáka Mishula 14.7.2015 13:3
*****Re: židle pro prvňáka Puma 14.7.2015 13:6
*****Re: židle pro prvňáka TaJ 14.7.2015 14:15
****Re: židle pro prvňáka magrata1 14.7.2015 13:33
****Re: židle pro prvňáka TaJ 14.7.2015 14:14
*****Re: židle pro prvňáka Puma 14.7.2015 20:35
*Re: židle pro prvňáka TaJ 14.7.2015 13:46
**Re: židle pro prvňáka TaJ 14.7.2015 14:12
*Re: židle pro prvňáka Liliana 14.7.2015 15:0
**Re: židle pro prvňáka TaJ 14.7.2015 16:24
***Re: židle pro prvňáka Liliana 14.7.2015 16:46
*Re: židle pro prvňáka Kopřiva Dvoudomá 15.7.2015 12:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.