| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2015

29.6.2015 17:11:13 Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15

Smíšek Ondrášek

Pěkná koláž......~z~

Jinak očičko se zahojilo samo....dostal na to nějaké antibiotické kapky....mám je v lednici pro případ. Ani jsme je nepoužili. A ještě nějaké neutrální výplachové kapičky. To jsem mu stihla kápnout jen jednou. Hned to bylo ok. Podle mě se to samo zahojilo, takže asi nic vážného~R^

Jinak Eliška už dostala vysvědčení v pátek. Ukončila druhou třídu a zatím teda samé jedničky.

Sisinko a kampak máte namířeno v Českém ráji? Pocházíme z Mladoboleslavska, a na Valdštejně jsme měli svatbu, takže český ráj máme opravdu projetý ~z~

My na dovču asi takovou nepojedeme. Netroufnu si. Loni jsme byli na Korfu a to prozatím stačí. Máme baráček a velkou zahradu na vesnici...takže jsme na dovče pořád.~z~~t~

Posílám taky aktuální fotky od nás.
JJ je to super....když už píďata koukají a smějí se.





Krásné prázdniny všem....~:-D


Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
moje první koláž z fotek :o) Sisinka +3 kluci 29.6.2015 10:13
*Smíšek Ondrášek Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 29.6.2015 17:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.