| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2015

29.6.2015 10:06:04 Sisinka +3 kluci

Re: Dětičky

Ahojky,

Stáňo tak přeju ať je brzo očičko dobré, co mu na to dáváš? Hynečkovi taky teklo když jsme přišli z porodnice. Nejdřív jedno pak druhé, taky ho měl když se vzbudil úplně zalepené.

Ťukám že ekzém už nám mizí, už zase vypadá jako hezké miminko, ne jako had co se loupe z kůže :o) Tak snad to nezačne nanovo.

Našla jsem si prográmek kde se dají jednoduše dělat koláže z fotek tak sem pak zkusím něco hodit.

Velký kluci mají ještě do zítřka školu, takže se už pomalu balíme a ve středu se stěhujeme na celé prázdniny na chatu. Jupíí já až se těším.
Chystáte se někam na dovču? My máme naplánovaný všichni společně pouze týden v Českém ráji, tak jsem zvědavá jak to budem zvládat.

Všem vám přejeme prima prázdniny!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Dětičky Stáňa, Eliška07 + Ondrášek15 24.6.2015 13:8
*Re: Dětičky Pausa 24.6.2015 23:2
*Re: Dětičky Sisinka +3 kluci 29.6.2015 10:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.