| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

14.3.2001 11:09:14 hela

Re: Pritel nechce pouzivat kondom

Ján mám s HA velice špatné zkušenosti, prášky jsem brala dvakrát, pokaždé jiné (jednou ve 21 letech, podruhé po porodu ve 26), pokaždé přišly nepříjemné zdravotní problémy (oteklá prsa, migrény, bolesti žaludku apod.). Před rokem, kdy jsem po rozvodu měla nového přítele a báli jsme se otěhotnění (vztah ještě nebyl ustálený) jsem si ze strachu z prášků nechala zavést tělísko. To bylo v pořádku, akorát menstruace byla delší a v kratších intervalech. Po půl roce se mi však posunulo, lékař mi ho vyndal a řekl, že jediná možnost je HA. Prášky jsem odmítla, tak mi doporučil injekci HA, nemívá prý žádné vedlejší účinky. Kamarádka mě varovala, ale já jsem jí nevěřila a injekci si nechala píchnout. Má účinnost tři měsíce. během těchto tří měsíců jsem měla žaludeční obtíže a řadu dalších problémů, a úplně se mi rozhodila mestruace, proto jsem si již další dávku píchnout nenechala a zařekla se, že již nikdy žádnou HA. Od té doby používáme kondomy. Je to již rok, ale stále mám nepravidelný cyklus, například 2,5 měsíce nic, a pak krvácím 4 týdny v jednom kuse (ne tak silně jako normálně). Lékař říká, že se to upraví samo. V prvních měsících po vysazení jsem měla křížové bolesti, skutečně velmi silné, a chodila jsem na elektrolýzu a reiki, které mé potíže poněkud zmírnily. Opět mám migrény, po ztrátě krvě mívám pocity na omdlení (zmírňuji je konzumací vitamínů, špenátu, ořechů atd.) Proto vás chci před HA varovat.Myslím si, že je nutné problém řešit jinak, buď tělískem nebo kondomem, a odpustit si styk s partnery, které neznáme nebo jen velmi málo (pokud už musíte, tak jedině s kondomem).
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Pritel nechce pouzivat kondom Helena, 27 let, rozvedená, bezdětná 9.3.2001 7:0
*Re: Pritel nechce pouzivat kondom Magda, 2 děti 9.3.2001 12:11
*Re: Pritel nechce pouzivat kondom kateřina 9.3.2001 20:9
**Re: Pritel nechce pouzivat kondom Martina 9.3.2001 21:22
***Re: Pritel nechce pouzivat kondom kateřina 12.3.2001 20:46
****Re: Pritel nechce pouzivat kondo... Jana* 13.3.2001 15:27
*****Re: Pritel nechce pouzivat kon... kateřina 13.3.2001 19:52
****Re: Pritel nechce pouzivat kondo... hela 14.3.2001 11:9
*****Re: Pritel nechce pouzivat kon... Magda, 2 děti 14.3.2001 11:21
******Re: Pritel nechce pouzivat k... hela 14.3.2001 12:56
*******Re: Pritel nechce pouzivat... Magda, 2 děti 14.3.2001 13:57
**Re: Pritel nechce pouzivat kondom Lucka,20,bezdětná 14.3.2001 15:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.