| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2015

27.3.2015 12:00:14 š.v.

ahooj

Muj gynekolog je taky pohodar...byla jsem v prvnim tehu zvykla na vetsi peci, ale v druhém jsem gynekologa musela zmenit a zmena v pristupu velika bohuzel.Dokonce jsem si pro jistotu dosla jinam na vetsi ultrazvuk abych se uklidnila ze je mimi v poradku.Ted ve tretim tehu jestli me bude doktor zase odflakovat, jdu jinam asi, nechci riskovat...a nebo si zase nekam dojdu extra :) jinak me testy moc a krev kvuli vadam teprve ceka, uz to chci mit za sebou a hlavne se tesim na ultrazvuk, abych vedela ze je vse ok...take se bojim hlavne do konce třetího mesice. Nalada je u mne take podivná ;) a extra pripravy se take nekonaji, kazdy proziva tehu jinak, tak se nesrovnavej s ostatnimi ;) krasny den, holky :) jo a mam pocit, ze mi konecne trochu ustupuji nevolnosti, kez by ~w~
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
ahooj š.v. 27.3.2015 12:0
*Re: ahooj Berka 27.3.2015 21:3

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.