| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2015

17.3.2015 10:30:29 Berka

Re: Vysledky vysetreni

ahojki,
Evi, takže vlastně Ti vyšel lepší poměr DS než je statisticky k Tvému věku. Takže je to vlastně pozitivní :-).
A pokud už jsi v prvním těhu měla obdobný problém, tak si asi Tvoje tělo s placentou sžívá jinak než tabulkově :-). Takže hlavu vzhůru.

K triplům - já jim obecně moc nevěřím, hlavně kolem 35.
Fylozofie zdravotnictví je taky "zajímavá", triply, které jsou nespolehlivé proplácí z veřejného ZP a NT screening, který je spolehlivější ne, mamky plaťte ať vás trochu vyždímáme.

já jdu zítra na UTZ, těším se.
zatím je mi nejblběji ze všech těhu. a dneska teda úplně, jsem se bála, že ani do práce nedojedu. zatím jsem teda ještě neblinkala, ale dneska už bylo namále. V práci se mě lekli. Nic chuďátka ještě nevědí, tak si myslí, že chřipka (mimo jiné chraptím).
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vysledky vysetreni Evannnnn 17.3.2015 8:54
*Re: Vysledky vysetreni Berka 17.3.2015 10:30
**Re: Vysledky vysetreni Zubra 17.3.2015 10:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.