| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2015

17.3.2015 8:54:35 Evannnnn

Vysledky vysetreni

Ahoj holky,

vcera jsem byla na takovem tom velkem ultrazvuku vcetne biochemie. Je to nadstandardni hrazene vysetreni pred triple testy. Melo by byt mene falesne pozitivni nez ty triply. Vcera jsem z toho byla uplne hotova. Dnes uz jsem se trochu uklidnila, ale nervy mi jedou. Mam totiz nizkou hondotu papp-a. Je to takova specialni tehotenska bilkovina, kterou vytvari placenta. Tu mam pod normalem. Tim padem se zvysilo riziko Downova syndromu, potratu a predcasneho porodu. DS mam 1:620. Neni to nic katastrofalniho, doktor mne s tim zatim ani na genetiku neposila. Uvidime az po triple testech.

V ostatni parametrech je vse ok. Jak biochemiskych a tak UTZ mimca (pritomnost nosni kosti, dobra hodnota NT)

Moc si preji, aby vse bylo ok. Nevim, zda bych to toho jeste sla. Mam pocit, ze je to ma vina. Uz mi bude skoro 34. k memu veku je statisticke riziko DS 1:470 a bude to jen horsi.

Matne si vzpominam, ze s dcerkou jsem mela v 5.mesici problemy s placentou (placenta previa). Doufam, tedy ze to bude jen opravdu problem s placentou, ktery se tenkrat s ní take srovnal.

A co vy? Něco nového u Vás?
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vysledky vysetreni Evannnnn 17.3.2015 8:54
*Re: Vysledky vysetreni Berka 17.3.2015 10:30
**Re: Vysledky vysetreni Zubra 17.3.2015 10:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.