| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

12.3.2001 21:35:46 Markéta, Anička 5 měs.

Re: Výběr porodnice

Ahoj Gábino!
Už jsem tady dřív popisovala svoje zkušenosti s Bohunicemi, takže se nebudu opakovat. Myslím si, že "velikosti" a "neosobnosti" se bát nemusíš. Na pobyt v porodnici si nemůžu stěžovat, ženské i dětské sestry i lékaři byli příjemní. Neosobní mi porodnice nepřipadala. Na šestinedělí je myslím poměrně málo pokojů (odhaduji něco kolem deseti) vždy po dvou maminkách, takže neustále na chodbě potkáváš stejné maminky s dětmi a samozřejmě stejné lékaře a sestry.
Jenom bych Ti doporučila mít s sebou někoho u porodu - manžela, případně známou porodní asistentku nebo kohokoliv, kdo bude rázný a rozhodný. Neosvědčilo se mi totiž spoléhat na to, že až skutečně o něco půjde, personál se dostaví. Jejich přístup byl velice laxní a i přesto, že je manžel několikrát zvonkem volal, přišli asi za třičtvrtě hodiny (pak už šlo všechno velice rychle). Věřím, že kdyby manžel trval na svém a byl neoblomný a nebyl tolik nervózní (což pochopitelně byl), bylo by vše v naprosté pohodě a měli bychom oba na porod hezčí vzpomínky (takhle je má on trošičku horší).
Ještě k porodnici na Polní - taky jsem snad ještě neslyšela nic pozitivního. Sama jsem tam docházela na ultrazvuk a vždy jsem čekala minimálně hodinu, přestože jsem byla objednaná (stejně jako ostatní) na konkrétní dobu. Takže kdybych tam šla rodit, měla bych asi strach, že mě taky nechají čekat...
Držím palce, abys vybrala správně a přeji krásných posledních pár týdnů těhotenství a spokojené mimidlo!

Markéta
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Výběr porodnice Gábina, dcera 4 roky, nyní 30. týden 8.3.2001 22:38
*Re: Výběr porodnice Markéta, Anička 5 měs. 12.3.2001 21:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.