| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kouření

12.3.2001 10:39:24 Pavla,28let bezdetna

Re: Miluju to....ale musím přestat !

Ahoj Terezko a vsichni ostatni,
chci take prestat,ale pokazde,kdyz par dni nekourim, tak prijde krizovka a ja zacnu a kourim o to vic. Ale urcite to jde prekonat. Tim jsem si jista na 100 %. Nejhorsi je, ze mi to take bavi. Proste k moji relaxaci patri kaficko a cigarko.
Uz jsem vydzela nekourit i tri mesice. Bylo mi fakt dobre a ani jsem abstak nemela. A to kourim krabicku denne a kdyz se nekam jde tak i vic. Ted si vzpominam,ze jednou jsem mela abstak a fakt desnej a taky jsem to po tydnu vzdala. Motala se mi desne hlava a videla jsem rozmazane. Ale to jsem spis mela nizky tlak,protoze cigarety tlak zvysuji,nez abstak z nedostatku nikotinu.

No a ted k tomu, co me pomaha, kdyz se rozhodnu, ze s tim prastim.
1) Musim byt oblkopena prijemnymi vunemi, takze idealni je aromalampa s nejakym ciste a lehce vonicim olejem.Napr.ruze, grep, citron, atd. Kdyz te pripada, ze mas otravu z toho cerstveho a cisteho vzduchu :-), tak pouzij pro zmenu tezsi esencialni vuni(opium,skorice)-ty vune zalezi samozrejme na tobe, udavam jen priklad.

2) Take to chce toaletni vodu, ktera se ti opravdu libi ( ale to ma asi kazda z nas)
Proste, abys kolem sebe citila krasne a tobe prijemne vune.

3) Ja osaobne mam rada hodne cesnek a cibuli, ale po kazdym pekne pikantim jidle mam chut proste na cigaro. Tak alespon pro zacatek je lepsi to vynechat. Nevadi to uvarene, ale spis cerstve.

4) A s tim sladkym je to asi individualni. Ja osobne byla zavisla na sladkem, at jsem kourila nebo ne. Pomohl mi Chroma Slim( na kazdeho to ucinkuje za ruzne dlouhou dobu-ja 3 tydny,moje maminka 3 dny). Obcas si neco sladkeho dam, ale je to opravdu zlomek toho, co jsem snedla driv. Spis na sladke nedostanu chut vubec. Kdyz jsem potrebovala mit neco v puse , tak jsem jedla zelatinove bonbonky ( jsou dobre i na nehty a klouby) nebo zvykacku.

To je tak zhruba vse, na co si zrovna vzpominam.
To jsem teda zase chytra, kdyz sama kourim, ale asi si dam posledni z krabicky a kaslu na to!!!;-)

Drzim palecky a preji pevnou vuli.

Pa pa Pavla
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez ... 5.3.2001 6:51
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Klára, 32, dvojčata 5.3.2001 7:57
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Helena, dva kluci 5.3.2001 8:39
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez... 5.3.2001 12:32
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza 5.3.2001 11:2
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez... 5.3.2001 12:37
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Stáňa (25) 5.3.2001 16:16
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Eliška 5.3.2001 19:59
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! sally, 31, vdaná, bezdětná 5.3.2001 21:20
***Re: Miluju to....ale musím přestat... Eva 25 let, 5. mesíc těhotenství 13.3.2001 16:52
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! ilona 6.3.2001 20:55
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Hanka, 27 let 6.3.2001 12:27
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza,25, zatím bez 6.3.2001 14:45
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! renča 7.3.2001 7:15
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Pavla,28let bezdetna 12.3.2001 10:39
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Zdenka (25), 20. týden těhotenství 19.3.2001 12:29
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 6.5.2002 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.