| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2005

10 let

Ahoj, zdravím všechny kdo ještě nahlíží na tuto diskuzi.
Tak už je to deset let co se nám narodili naši ledňáčkové,...
Strašně rychle to uteklo a tolik věcí se změnilo,.... některým ledňáčkům už přibyli další sourozenci,... naše dětičky už chodí do školy, do kroužků a jsou z nich už velcí rozumní človíčkové.
Některé z vás vídám na FB, ale o spoustě z vás už jsem dlouho nic neslyšela a tak ani nevím jak se vám a vašim dětem daří.
Co si při tomto kulatém výročí něco málo o sobě říct, oživit vzpomínky,....

Takže něco o mě,... stále jsem na počtu tří dětí,... a už se to vzhledem k mému věku a zdraví nezmění :-)
Honzík je šikovný 10letý kluk, který si za těch deset let užil spoustu legrace, ale potkalo nás i pár zdravotních problémů,... které jsme naštěstí snad už vyřešili,... ve škole mu to celkem jde, baví ho florbal, hasičský sport a navštěvuje "lidušku", kde hraje na klarinet. Momentálně ho ale nejvíc baví počítač, jak asi každé dítko, ale jsme "zlí" rodičové a zase tolik u něj sedět nesmí :-)
Jinak já už šestý rok pracuji v místí ZŠ ve školní jídelně,.... 22 let mám stále toho mého muže :-),... a děti,... Pája, momentálně 20 let a je na VŠ v Brně a Peťula 18 let,dělá střední školu se zaměřením na CNC stroje.

Tak jsem na sebe něco málo po těch letech práskla a doufám, že někdo z vás přidá.

P.S. Jen nevím zda zadám dobré přihlašovací heslo,.... už se mi vykouřilo z hlavy,..
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Ahoj holky, Pavla,2 kluci 16.1.2014 19:31
*Re: Ahoj holky, Ikinka 18.3.2014 19:59
**10 let Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 11.1.2015 13:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.