| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Dětský pokoj

15.11.2014 23:11:48 Monika

Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-zkušenosti

Děti (7 a 4) mají u babičky takovou svítící kouli (jako globus), co promítá na strop souhvězdí - nevím, jestli je to projektor, který myslíš. Dala jim to loni nebo předloni tchyně (netuším, jaký je to typ) a nechali jsme to tam, "aby se měly děti na co těšit". Vždycky si to chvíli pouštějí před spaním, ale kdyby to měly doma každý den, tak myslím je to další bedna, kterou bych musela před každým vysáváním vytáhnout z pod postele :-( Ale určitě záleží na konkrétním dítěti. Já bych to dala, jen kdyby si to děti výslovně přály nebo kdybych neměla žádný lepší nápad. Ale jestli by to bavilo i tebe nebo manžela se s nimi na ty hvězdičky koukat a povídat si při tom s nimi (což mě se fakt nechce, večer jsem už celá natěšená na svůj klid), tak by to asi mohlo být pěkné ...
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Projektor hvězdné oblohy pro děti Limai 15.11.2014 22:40
*Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-... Monika 15.11.2014 23:11
*Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-... tacka 15.11.2014 23:20
*Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-... Jana0989 16.11.2014 7:41
**Re: Projektor hvězdné oblohy pro dět... Jana0989 16.11.2014 7:43
*Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-... kreditka 16.11.2014 8:14
*Re: Projektor hvězdné oblohy pro děti-... Ráchel, 3 děti 16.11.2014 18:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.