| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

9.3.2001 20:09:57 kateřina

Re: Pritel nechce pouzivat kondom

Heleno,
máme podobný problém - můj přítel, jak vidí kondom, tak "zvadne". časem jsme to trochu natrénovali, ale ve dvou třetinách případů to nedopadlo moc dobře. Prostě jsme se nakonec milovat nemohli - buď proto, že nemohl on, a nebo po hodině zkoušení jsem já byla tak nešťastná a otrávená, že mě úplně přešla chuť. Mnohokrát jsme se o tom bavili, mezitím náš vztah dospěl do stádia, kdy uvažujeme o tom, že časem budeme mít spolu rodinu - a je po problému - nechali jsme si udělat oba testy na AIds, kondomy zahodili a používáme přerušovanou soulož. Víme, že to není moc bezpečná metoda, ale jsme oba připraveni se s dítětem vypořádat. Nevím jak to budeme řešit až bude dítě na světě a já budu třeba kojit (tzn. nebudu moct brát HA), nebo až nebudeme chtít už další děti (z HA mám deprese), ale doufám, že mezitím se přítel uklidní natolik, aby kondomy používat mohl.

Je ale pravda, že někteří muži jsou na kondomy alergičtí, je třeba zkoušet (my jsme oba alergičtí na durexy, které tu někdo vychvaloval a naopak ty&j8á jsme snášeli v pohodě).

Ještě něco mě napadlo - nestydí se tvůj přítel kondomy kupovat??? Zní to směšně, ale celý problém může být v ostychu!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Pritel nechce pouzivat kondom Helena, 27 let, rozvedená, bezdětná 9.3.2001 7:0
*Re: Pritel nechce pouzivat kondom Magda, 2 děti 9.3.2001 12:11
*Re: Pritel nechce pouzivat kondom kateřina 9.3.2001 20:9
**Re: Pritel nechce pouzivat kondom Martina 9.3.2001 21:22
***Re: Pritel nechce pouzivat kondom kateřina 12.3.2001 20:46
****Re: Pritel nechce pouzivat kondo... Jana* 13.3.2001 15:27
*****Re: Pritel nechce pouzivat kon... kateřina 13.3.2001 19:52
****Re: Pritel nechce pouzivat kondo... hela 14.3.2001 11:9
*****Re: Pritel nechce pouzivat kon... Magda, 2 děti 14.3.2001 11:21
******Re: Pritel nechce pouzivat k... hela 14.3.2001 12:56
*******Re: Pritel nechce pouzivat... Magda, 2 děti 14.3.2001 13:57
**Re: Pritel nechce pouzivat kondom Lucka,20,bezdětná 14.3.2001 15:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.