| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jídlo a potraviny

9.3.2001 2:02:48 Lucie, Kuba, 8 měsíců

Re: Recepty alias kuchařka pro 6-ti měsíční mimča

Milá Jano,
zbytečně se netrap potravními experimenty. Můj Kuba ma atopický ekzém, takže seznam potravin, ktere nesmí v prvním roce vůbec ochutnat je velmi pochmurný. Taky mi to bylo líto, ale můj pediatr mne ujistil, že mezi jeho pacinety je spousta dětí, které kromě kaší a mléka první rok nedostávaly nic jiného nez rýži, kuře, brambory a mrkev, jablko, hrušky a banán, aniž by jim to vadilo. Hlavní je, aby si zvykaly na vyváženou pevnou stravu a aby jim chutnala. Já jsem vyzkoušela květák i brokolici, obojí jedl zase jen s přídavkem mrkve a bez nadšení. Květák ale trochu nadýmá, pozor na to. Existuje taková útlá reklamní knížečka miminčích receptů od Hami, kde najdeš slušné recepty, a to nejenom z výrobků Hami. Zkus zavolat na jejich informační zelenou linku, určitě ti jí rádi pošlou. Lucie
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Recepty alias kuchařka pro 6-ti měsíční ... Jana, dcera Valerka, 6.měsíců 8.3.2001 19:59
*Re: Recepty alias kuchařka pro 6-ti mě... Lucie, Kuba, 8 měsíců 9.3.2001 2:2
**Re: Recepty alias kuchařka pro 6-ti ... Jana, dcera Valerka 10.3.2001 20:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.