| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : leden 2008

5.7.2014 10:34:14 Kloka + 3

Máme miminko

Ahoj holky!
Jdu se vám pochlubit, v neděli se nám narodil Bernard. Tak máme k Norýskovi Berýska. A malej je Norýskovi tak podobnej, že je to jak dvojčátko po šesti letech. Jsem zvědavá, jak se bude podoba dál vyvíjet.

Jinak všechno v pořádku, nějaký to nevyspání už mě nepřekvapí, děti jsou z brášky nadšený a už jsou tak velký, že krásně chápou, že na něj musí opatrně. Porod byl relativně krátký, ale o to brutálnější. Nicméně jsem skončila bez jedinýho stehu, takže si vlastně pískám.

Holky, pár dní jsem přenášela a když už to bylo dlouhý, proklikala jsem se k archivu naší diskuze do míst, kde jsem rodila Theušku. Neuvěřitelně mi i ta stará podpora zvedla náladu, jak jste to tu prožívaly se mnou a všechny mi držely palce... Takže děkuju, i když je to takhle skoro po pěti letech zvláštní~j~

Vložila jsem dvě fotky do deníčku, tak kdo tam ještě umíte vlézt , můžete se mrknout.

http://rodina.cz/lednacci2008

Všimly jste si, že tyhle diskuze podle narození už na rodině vůbec nefrčí? Jsem moc ráda, že jsem si tu měla tehdy v těhotenství s kým pořádně popovídat, a že to tu několik let pěkně žilo! ~z~

Mějte se!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Máme miminko Kloka + 3 5.7.2014 10:34
*Re: Máme miminko Petruška-Mia 01/08+Tobik 06/13 3.12.2014 11:46

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.