| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Teploměry

29.5.2014 23:26:16 KoproFka

Re: Infračervené teploměry

Máme doma. Koupili jsme díky dcerce - nyní 13 měs.
V podstatě jsem spokojená - hlavně s měřením v noci - není třeba dítě budit atp.

Nicméně je to pro mne pořád trochu psycho, protože při měření na čele má každé místo jinou teplotu, která se od sebe liší klidně i více než o stupeň (na spáncích je logicky nejvyšší). Máme u teploměru scanování, takže při přejíždění po čele se zobrazuje plynule teplota toho kterého místa.
Když je čelo zpocené, měří to úplně blbě - naměří se málo, i když v reálu je teplota vyšší.

Pokud chci ale při vysokých teplotách, kterými bohužel trpí (dokáže jí to vylézt i nad 40 stupňům) přesně vědět teplotu (tak cca 1-3x za den), prostě vezmu rtuťák a měřím v rektu~d~. Máme i digitál do podpaží, na ten je aleještě malá - nevydrží si ho tam nechat, než se teplota naměří.

Už jsem se ale přistihla - teď měla zas 5 dní vysoké horečky a nešlo jí to dolů, že se namísto teploměru řídím vlastní rukou položenou na čelo a prsem~d~ (ještě kojím a když se přisaje, rozlišuju podle teploty pusinky...)
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Téma: Infračervené teploměry pajaka 29.5.2014 10:20
*Re: Infračervené teploměry KoproFka 29.5.2014 23:26
**Re: Infračervené teploměry pajaka 30.5.2014 9:44
***Re: Infračervené teploměry Marika Letní 30.5.2014 11:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.