| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

6.3.2001 8:55:37 Marcela

Re: Fungující rodina není jenom matka - k článku

Aha! Takže jsem se konečně z úst odborníka dověděla, že jsem špatná matka, když chodím do práce od 5 měsíců věku dcery a dokonce ještě na plný úvazek. Ještě že to vím! Teď dokonce i vím to, že kvůli mé práci nemám takový vztah k dceři, jako kdybych byla s ní doma a tento už beztak slabý vztah stále slábne. Hmm. A protože pracuje i náš tatínek a v péči o dceru se střídáme, nemá ani on ten správný vztah a naše dítě vlastně ničíme. Sociálku na nás a dceru nám odebrat! Ale kam s ní? Dětský domov je také zatracován!
Navíc jsem také netušila, že mám mít své názory na výchovu podložené zkušeností z rodiny a tudíž špatné. Já bloud pořád kojím - to musí hned skončit.

Pane, ten Váš článek je směšný!
Opírá o fakta, ale ty závěry...


Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Fungující rodina není jenom matka Věra Souradová 5.3.2001 20:37
*Re: Fungující rodina není jenom matka ... Marcela 6.3.2001 8:55

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.