| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2013

11.3.2014 18:17:10 Martysek

Re: Nějak to tu vázne ...

Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala, venku se udělalo opravdu nádherně, tak jsme furt někde fuč ~t~

Jani gratuluji k poradně a hlavně k té cystě, že zmizela, to je supééér ~g~

Už jsem vyndala zimní pytel a vystlala jí kočár jen teplou dekou, na nožičkách má botičky, takže její fajn, furt sahám a je teploučká, venku aby vydržela baští bezlepková kukuřičná hovínka, moc jí chutnaj, už se naučila z učícího hrnku ale moc pít nechce, furt jí stačí prso, snad to do léta vychytáme ~6~

Jinak novinky, malá se naučila válet sudy a couvat, takže když si odskočím na wc, najdu jí někde jinde, než byla před tím, za chvíli vyndám ohrádku, zatím žádný slovíčka, jen když bulí, tak mi to připomíná slovo MMÁ a hlavně jsem jí dnes konečně vyměnila náušničky za ty nové, Jani, mrkni, mám je v albu ~:-D

Jinak se tu mějte a trochu se tu ostatní polepšete!!! ~p~~p~
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Nějak to tu vázne ... Jankahk 10.3.2014 9:49
*Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 11.3.2014 18:17
**Re: Nějak to tu vázne ... JankaHK 17.3.2014 21:24
***Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 2.4.2014 22:47
****Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 21.4.2014 21:58
*****Re: Nějak to tu vázne ... JankaHK 25.4.2014 22:8
******Re: Nějak to tu vázne ... Martysek 26.4.2014 20:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.