| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : květen 2011

18.2.2014 20:55:40 Jollajda+ Lea

Re: Školka

Ahoj holky!

Nějak se na té uzamčené diskuzi nemůžu vyznat, ale snad se to zlepší.

Jen vás chci všechny pozdravit a dát vědět, že žijeme a až na tu "nervozitu" jestli druhé dítko bude či nebude, se máme dobře, dalo by se říct,že krásně :-)

"Práce" v mateřském centru mě moc baví,podle reakcí maminek a kolegyň to i vypadá, že jsou se mnou moc spokojené a mě samotnou to naplňuje a ve volných chvílích hledám na netu inspirace, co vše by se dalo s dětmi udělat. Teď ještě aby vyšel ten projekt v botance a nemuseli akce rozjíždět bez něj:-)

A jak jste dopadli se školkou? My se ani moc nemuseli rozmýšlet a oba se shodli, že na zápis nepůjdeme a necháme si Leu ještě rok doma, tak jsem za to strašně šťastná a mám velkou radost, že spolu budeme ještě další rok doma. Řekla bych, že dětský kolektiv Leušce chybět nebude, v centru jsme kolikrát i pětkrát do týdne, do toho se mnou bude jezdit do zahrady, takže mezi dětmi určitě bude. Spíš se teď zaměřujeme na to, aby vydržela i s babičkami nebo tatínkem a zatím docela úspěch. Peněz mám našetřených docela dost z rodičáku, něco si i přivydělám v centru a v zahradě a hold se trošku uskrovníme. Za ten prodloužený rok nám to stojí. Sice si říkám, jestli nejsem moc divná, že jsem ji nechtěla dát do školky, ale zase si říkám,že se tam nachodí docela dost...klidně ale kritiku na mě :-) a třeba se vyplní můj sen a nastane den, kdy budu mít dítka doma dvě a budeme si to doma užívat ve třech, s tatínkem ve čtyřech, se Štěpikem v pěti...

Ještě jak jsem zmínila to spaní... Přestala jsem dávat Leu spávat odpoledne, vyměnili jsme peřinu za lehčí deku, dokud nejdeme spát za ní, necháváme rozsvícenou malou lampičku a jednou za den dávám homeopatický sirup Sedalii a zlepšení tak o 80%. Sice nespí celou noc, ale usíná během deseti minut kolem 20hod a většinou spí tak do půlnoci, pak se budí a žadoní o ručičku, dostane ji a spí dál. Zatím jsem spokojená a povídky o tom, jak dítě spí v kuse celou noc si zatím nepřipouštím :-)

Lei, Ladušce opožděně vše nejlepší k prvnímu ročku. To snad ani není možné, že už vaše druhé dítko má rok. Ten čas fakt tak strašně letí... Kolikrát si ho přeju zastavit...

Jinak asi nic nového, většina věcí při starém.~;((
Odpovědět
Průběh diskuze (15 názorů)
Školka Evikno+Valerinka 6.1.2014 6:35
*Re: Školka Lei 17.1.2014 19:57
**Re: Školka Evikno+Valerinka 17.1.2014 20:12
***Re: Školka Lei 17.1.2014 21:40
****Re: Školka Lei 21.1.2014 9:8
*****Re: Školka Jollajda+ Lea 21.1.2014 20:57
******Re: Školka AsiD 31.1.2014 21:43
*******Re: Školka Jollajda+ Lea 18.2.2014 20:55
*****Re: Školka Jollajda+ Lea 21.1.2014 21:3
*****Re: Re: Evikno+Valerinka 22.1.2014 7:57
******Re: Re: Lei 22.1.2014 8:36
*******Re: Re: maw 22.1.2014 13:29
********Uzamčená diskuse založen... Lei 22.1.2014 20:45
*********Re: Uzamčená diskuse z... Katka+3 kluci 22.1.2014 22:7
**********Re: Uzamčená diskuse... maw 23.1.2014 8:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.