| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kouření

5.3.2001 8:39:04 Helena, dva kluci

Re: Miluju to....ale musím přestat !

Mila Terezko, tvoje touha a obavy jsou moc mile. Ver, ze neni mnoho budoucich maminek, ktere by takhle hezky a mile planovaly miminko. Vim, ze sis vedoma, ze koureni opravdu primo ohrozuje tve dite. A to uz ted. Presna polovina tveho miminka uz u tebe ve vajecniku ceka ! A dehet tomu vajicku nedela dobre uz ted. Nevim, jak se odnaucit kourit, nikdy jsem nastesti nezacala. Mam slabou vuli, proto rikam nastesti, nevim, jestli bych dokazala prestat.
Ale chci se s tebou podelit o zkusenost s jinym zlozvykem, kteremu jsem propadla. A to je piti kavy. Nikdy jsem kavu nepila. A to ani na vysoke skole, kdyz vsichni okolo chodili hromadne na kafe. Byla jsem tak trochu mimo tuhle partu.Pak jsem po detech nastoupila do zamestnani a zacalo to. Jsem urednice,pracuju na velkem urade,je tu dost prace a velike stridani lidi. A ja jsem zjistila, ze ty kkavove dychanky , kterych se nezucastnim, me vyrazuji z kolektivu.A tak jsem zacala pit kafe taky. Znas to : "A ty si nedas?" " No, jo, tak mi taky udelejte." A byla jsem najednou soucasti kavovych dychanku, kde se probere vsechno mozne .Ale mimo praci jsem kafe nepila. Az jednou doma, byla jsem od rana v sobotu zaprazena u plotny, pracky, deti atd. a pak jsem dostala chut si sednout. NO a jako duvod se mi hodilo : TED VSEHO NECHAM ,UVARIM SI KAFE U BUDU SEDET.
A V PRACI JSEM ZJISTILA, ZE DUVODEM PRO PITI KAFE NENI CHUT NA KAFE, ALE CHUT SI POKECAT.
A jak jsem ted cetla tvuj dopis, tvuj strach ,ze se nedokazes zbavit koureni, ze ti to chutna , napadlo me, jestli si cigaretou nezduvodnujes to, ze mas duvod se treba zastavit, dat nohy na stul,odpocinout si,popovidat si s nekym, treba ta cigareta neni az tak ten duvod, proc rada kouris. Mozna je to stejne, jako u me s tim kafem . Zkus se par dni pozorovat, v jake situaci kouris, kdy nejvic mas chut si zapalit, kdyz, tak si to napis , kdy, s kym, jakou mas pri tom naladu ... Moc bych ti prala , aby cigareta pro tebe co nejdriv ztratila vyznam ,a nasla sis nejakou jinou, mene jedovatou zalibu. A az se ti miminko narodi, pozdravuj ho. Helena.
P.S. Pokud se ti podari prestat kourit,mas muj hluboky obdiv.
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez ... 5.3.2001 6:51
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Klára, 32, dvojčata 5.3.2001 7:57
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Helena, dva kluci 5.3.2001 8:39
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez... 5.3.2001 12:32
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza 5.3.2001 11:2
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza, 25, zatím bez... 5.3.2001 12:37
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Stáňa (25) 5.3.2001 16:16
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Eliška 5.3.2001 19:59
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! sally, 31, vdaná, bezdětná 5.3.2001 21:20
***Re: Miluju to....ale musím přestat... Eva 25 let, 5. mesíc těhotenství 13.3.2001 16:52
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! ilona 6.3.2001 20:55
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Hanka, 27 let 6.3.2001 12:27
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Tereza,25, zatím bez 6.3.2001 14:45
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! renča 7.3.2001 7:15
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Pavla,28let bezdetna 12.3.2001 10:39
*Re: Miluju to....ale musím přestat ! Zdenka (25), 20. týden těhotenství 19.3.2001 12:29
**Re: Miluju to....ale musím přestat ! Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 6.5.2002 22:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.