| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Montessori školka

15.2.2014 21:18:16 Radou (06,09,14)

Re: Montessori - kurz, připravené prostředí

Děti si klidně mohou prostírat svůj vlastní dětský stoleček. Můj syn ve dvou letech dokázal přenést šálek horké kávy babičce z kuchyně do obýváku. No, asi bych to s nervama nevydržela, kdybych o tom věděla, ale tím, že jsme si toho nikdo nevšimli, jsme mu dali příležitost to dokázat. Od čtyř let moje děti sami krájí podélně rohlíky...teda, když zrovna chtějí. Není to pravidelnost ani samozřejmost. Jinak se velmi rády nechají obsluhovat.

S tím kurzem od Montessori společnosti mi to připadá zbytečné. Paní Štarková podává vyčerpávající informace a nový kurz by byly jen zbytečně vyhozené peníze. Pokud vyloženě nepotřebuješ onen diplom pro svou práci, tak si těch 30000,-Kč nebo kolik to teď stojí, raději schovej na užitečnější věci - třeba na pořádnou Monte školku pro prcka.

Já osobně mám hotový kurz ZŠ a řeknu ti, že nadšená jsem teda nebyla. Od paní Štarkové jsem se domů o víkendech vracela nabuzená, nadšená a zářila jsem jako sluníčko a z kurzu Spomo jsem se vracela totálně zbitá, znechucená a mrzutá.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Montessori - kurz, připravené prostředí Katka, 2x 15 měsíců 14.2.2014 22:44
*Re: Montessori - kurz, připravené pros... Pruhovaná 15.2.2014 7:20
**Re: Montessori - kurz, připravené pr... Etea 15.2.2014 7:42
*Re: Montessori - kurz, připravené pros... Etea 15.2.2014 7:39
*Re: Montessori - kurz, připravené pros... ...neviditelná... 15.2.2014 17:10
**Re: Montessori - kurz, připravené pr... Radou (06,09,14) 15.2.2014 21:18
*Re: Montessori - kurz, připravené pros... danla 6.4.2014 16:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.