| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2013

18.12.2013 23:14:55 Leňucha

Vánoce :-)

Ahojky všem
tak vás jdu po delší pauze pozdravit, trochu se strachem že asi už nedočtu a koukám že se to tu nehýbe, kde jste všechny? Já mám trochu více šílené období, konečně jsme se přestěhovali, teď stěhujeme mou matku a čistíme dva byty současně, do toho si máma zlomila ruku, tak s ní ještě běhám po doktorech, po úřadech s přepisem bytu kde se zase nemůže nikde podepsat...... no a vánoce, sháním dárky, peču, blázním....
Malá je zlatíčko, občas si už pěkně pořve ale většinou je sluníčko. Už děláme blbiny ~b~ Hlavičku stáčí také k jedné straně, spí nejraději na boku a běda když jí položím jinak, je hned vzhůru a kňučí.... dokonce má už plochou jednu stranu, tak jí chtě nechtě dávám zase na druhou, snad se jí to ještě srovná. Večer kojím stále po 2 hodinách..... přes den vlastně taky, se mi zdá že jí to přestává stačit, občas se u toho vzteká a pak brečí.

Holky jak vám dopadlo to očkování, hlavně ty Donjo jak si psala že budeš mít zřejmě 2+1??? Já se do toho také zažrala, pročetla vše možné a nemožné (už to tedy řeším déle, začala jsem po synovo problémech)a rozhodnutá šla k naší dětské.... no koukala na mě jak na vola, že to v životě neslyšela a já teda nepochodila.....neumím se zase prát a přehučela mě ~a~ Hned vybalila kde kdo co má apod. Jediné co jsem se aspoń vymohla že to o měsíc pošoupne, takže začneme ve třetím měsíci. Problém je že zrovna u holky ve škole řádí černý kašel, tak se docela bojím, kdyby toho nebylo tak bych byla jistější.

Tak holky krásné vánoce, hlavně pohodové a neužeňte se ~;)~:-D
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Vánoce :-) Leňucha 18.12.2013 23:14
*Re: Vánoce :-) donjamimonja 30.12.2013 8:34
**Re: Vánoce :-) Leňucha 30.12.2013 21:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.