| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

5.2.2003 12:07:14 Dana

Svatba ve 4

Ahoj,
neřešili jste někdo problém s rodičema, když jste se chtěli vzít jen ve čtyřech?
Není to přitom proto, že by se mezi sebou někdo nesnesl - moje rodina je šíleně rozvětvená, ale v pohodě spolu všichni vycházejí (skoro). Akorát moje maminka není typ na slavení. Při každých narozeninách, Vánocích atd. to nakonec dopadne tak, že je nakyslá, protivná a my se musíme dopídit toho, že se něco neudělalo podle jejích představ nebo že se předtím pohádala s tátou... Je taky pravda, že ze začátku byli moji rodiče proti mému příteli, ale myslím, že už si na sebe všichni vcelku zvykli (po 6 letech), tolerují se, i když žádné extra vřelé vztahy to tedy nejsou.
No, a přítel nemá vůbec žádné příbuzné.
Takže by pro nás bylo nejpříjemnější vzít se jen se 2 svědky a pak pro všechny - příbuzné a kamarády - uspořádat velký mejdan někde mimo Prahu přes víkend (ne za rodičovské peníze).
Přítele úplně chápu. Asi není nic moc odpovídat na otázky typu "A vy tady opravdu nikoho nemáte?" a ještě riskovat, že se mamince něco nebude líbit (což je skoro jistota).
Mě by se taková malá svatba líbila taky nejvíc, ale mám na druhou stranu strach, aby si to rodiče nevysvětlili jako schválnost z mé strany a aby to neohrozilo naše budoucí vztahy..Přece jenom asi když jsem se narodila, tak naši plánovali, jak mě jednou budou "vdávat".
Ale neměl by to být hlavně nejhezčí den pro nás dva?
Nemáte někdo dobrou radu? Děkuju
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Svatba ve 4 Dana 5.2.2003 12:7
*Re: Svatba ve 4 spooky 7.2.2003 12:59
*Re: Svatba ve 4 Terreza 8.2.2003 13:57
*Re: Svatba ve 4 Macula 24.2.2003 15:6
**jsem tu nová :))) Anna 4.3.2003 10:49
***Re: jsem tu nová :))) Januliii 19.3.2003 11:22
****Re: jsem tu nová :))) Milada, vdaná, bezdětná 19.3.2003 13:26
****Re: jsem tu nová :))) Martina a Josef J. 21.3.2003 21:59

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.