| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Šátky, klokanky a ostatní nosítka

7.11.2013 14:05:12 karma

Odkdy lze nejdříve vázat dítě na bok?

Od kdy jste nosily/i děti v úvazu "na boku"? Já měla první dítě lehoučké, do 1,5 let jsem v poho nosila na břiše (10kg), popř krátké trasy (a la venčení psa u baráku) na boku v jednoduchém úvazu, kdy se uváže šátek do kruhu, dítě se posadí obkročmo a hotovo. Prostě ve věku, kdy dítě uř bezpečně drží hlavu, sedí, chodí...prostě miminí záda už nejsou problém. Ale!! druhé miminko se ve čtyřech měsících blíží 8mi kg, tzn nesedí, hlava taky ještě potřebuje oporu, ale matka by potřebovala občas taky nějakou činností poplechtat domácnost, ideál hodit dítě na bok/záda, ale nevím, neni-li to příliš brzy...máte s úvazem na bok/záda zkušenost i u tak malého mimina??? Jaký uvaz jste případně vázaly? (ideál odkaz na návod) díky!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Odkdy lze nejdříve vázat dítě na bok? karma 7.11.2013 14:5
*Re: od kdy lze nejříve vázat dítě na b... adelaide k. 7.11.2013 14:20
*Re: od kdy lze nejříve vázat dítě na b... Katka +3 7.11.2013 14:21
**Re: od kdy lze nejříve vázat dítě na... karma 7.11.2013 14:28
***Re: od kdy lze nejříve vázat dítě ... Katka +3 7.11.2013 14:30
*Re: od kdy lze nejříve vázat dítě na b... withep 7.11.2013 14:40
**Re: od kdy lze nejříve vázat dítě na... karma 7.11.2013 14:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.