| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2006

16.10.2013 17:49:00 jorad3

prosím o radu.

Ahoj!
Pokusím se vám popsat situaci.Dcera - prvňák měla poslední 2 roky v MŠ kamaráda.Minulý rok se děti začaly občas stýkat i mimo školku. Buď jsem je vzala k nám nebo byly u nich.Nejprve pohoda ale pak jsem si začala všímat, že chlapeček sice mojí dceru pusinkuje a říká jak jí má rád, ale na druhé straně jí odstrkuje aby byl všude první, snědl jí bombóny i když dostali stejně.Usměrnila jsem ho.Nyní se o prázdninách neviděli, a chodí spolu do třídy. Dcera si o prázdninách našla plno starších kamarádu, což se mu asi nelíbí.Minulý týden mi dcery kamarádka řekla, že jí chlapeček v družině dal pěstí do obličeje.Snažila jsem se ti řešit s ním když šel domů s maminkou.Ta jen řekla že děti taky na něj nejsou hodný a ubližují mu.Řešila jsem to s dětma i jsem volala družinářce aby dohlídla jestli a jak mu ubližují.No a od včera nosí kluk do školy otvírací nůž.Chtěla jsem volat jeho matce,ale dcera brečela že by to bylo na ní že žaluje a že mi už nikdy nic neřekne a že to s ním vyřeší zítra sama.Co by jste dělali vy?
Díky za radu.Mám řešení ale chtěla bych znát i vaše názory.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
prosím o radu. jorad3 16.10.2013 17:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.