| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská gynekologie

9.7.2013 20:59:57 Pafča

Bolest v podbřišku u 5leté dcery

jdu sem pro radu, protože nevím, co si myslet..

začnu tím,že jsme se v sobotu vrátili z dovolené od moře a od té doby dcera večer dělá scény - první večer to bylo kvůli štípanci,že jí děsně svěděl a nemohla prý spát a tak řvala do půl desáté..
druhý večer řvala také,ale s tím, že jí bolí hrozně břicho jen co jsem vytáhla paty po přečtení pohádky (při pohádce nic)...nakonec seděla půl hodiny na wc a vykakala se,měla to trochu řidší na konci.
a pořád,že ji hrozně bolí břicho - ukazuje na podbřišek..

dnes to samé,jen jsem zaklapla knížku a odešla, prišla s řevem,že ji bolí strašně nad pipinou...seděla na wc a řvala,nekakala...po 40min. řevu jsem musela s ní do postele,aby vůbec usnula, pořád říkala,že ji to tam bolí,dala jsem jí sirup proti bolesti...
mimochodem,přes den žádný problém,čurání ji nebolí...

fakt nevím, co si myslet...podezřívám ji,že si to vyvolává sama psychicky, že nechce jít prostě spát...
fakt nevím...

u moře tohle nedělala ani jednou. byla v neděli chvíli v bazénu,ale jestli by nastydla - což asi ne...,musela by si snad ztěžovat i přes den,ne?

nemám s tímto zkušenosti,tak nevím,zda plašit a letět k dr. nebo vyčkat...
moc díky za rady!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Bolest v podbřišku u 5leté dcery Pafča 9.7.2013 20:59
*Re: bolest v podbřišku u 5leté margotka78 alias shit-roller 9.7.2013 21:8
**Re: bolest v podbřišku u 5leté Pafča 9.7.2013 21:27
***Re: bolest v podbřišku u 5leté margotka78 alias shit-roller 9.7.2013 21:28
****Re: bolest v podbřišku u 5leté Pafča 9.7.2013 21:34
***Re: bolest v podbřišku u 5leté Jan Severský sc. 18.7.2013 20:50
*Re: bolest v podbřišku u 5leté vlad. 9.7.2013 22:37
**Re: bolest v podbřišku u 5leté Kami 10.7.2013 8:12
*Re: Bolest v podbřišku u 5leté dcery Jan Severský sc. 18.7.2013 20:54

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.