| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kyčle

11.4.2013 17:17:41 Šňůra

tuhé kyčle

Když jsme byli na kyčle poprvé (asi ve čtyřech týdnech), řekl nám doktor, že dcera má kyčle ukázkové, jedna strana že mu příjde trochu tuhá, že máme cvičit a balit na široko (+1 plínka), balení na široko, že doporučuje všem do 3 měsíců. Ve zprávě máme napsáno u obou kyčlí Ib a klin.levá i klin. pravá: fyziologický nález. Cvičili jsme - ze začátku při každém přebalováni, postupně méně často, ale na široko jsem nabalila. Včera jsme byli na kontrole ve 3 měsících. Podle ultrazvuku vše ok ( opět obě kyčle Ib), ale že prý je má dost tuhé, máme balit na široko (tentokrát +2 plínky) a cvičit při každém přebalováni a za měsíc zase na kontrolu ~:( Klin. levá i klin. pravá tentokrát napsal OMEZ.AB. (nevím co to přesně znamená). Mi ty kyčle připadají pořád stejné, cvičit určitě budem, i když si nejsem jistá jestli to dělám správně (pro ukázku v rychlosti asi 3x potočil nožičkou) a balit na široko asi raději taky, ale nějak nechápu jaký vliv muže mít balení na široko na tuhost kyčlí...Tak nevím moc se mi do toho nechce, ale nechci nic zanedbat
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
tuhé kyčle Šňůra 11.4.2013 17:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.