| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání a cvičení pro těhotné

26.2.2001 15:51:12 Irena, ,první těhotenst ví

Re: Cvičení v těhotenství

Ahoj Irčo,

moc Ti děkuji za odpověď, určitě bych chtěla Baby Klub Juklík vyzkoušet. Bydlím na Barrandově, tak to ani není tak daleko. Hledala jsme jejich stránky na internetu, ale bohužel jsem se nedozvěděla kolik stojí jednotlivé lekce cvičení, plavání a kombinace, ani zda mají nějaké určité hodiny - rozvrh. Pokud tyhle informace máš, prosím napiš mi. A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli tam chodí taky někdo, kdo ještě vlastně žádné bříško nemá vidět. To je můj případ, tak abych tam nepůsobila nějak nepatřičně. Jinak se měj moc fajn a ať se Tobě i miminku v bříšku dobře daří.

Irča
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 22.2.2001 10:9
*Re: Cvičení v těhotenství Irena (28 let) prvé těhotenství - 24.týden 22.2.2001 17:14
**Re: Cvičení v těhotenství Jana, 23.týden 23.2.2001 10:51
***Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství - 8 týden 26.2.2001 15:56
**Re: Cvičení v těhotenství Irena, ,první těhotenst ví 26.2.2001 15:51
***Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 6.3.2001 15:32
****Re: Cvičení v těhotenství Irena, první těhotenství 9.3.2001 8:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.