| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

4.3.2013 22:20:34 Tatramelka+3

Re: Porodnice v Plzni

Ahoj, rodila jsem u Mulaču před 2 měsíci a byla jsem moc spokojená. Strašně se mi líbila péče na oddělení šestinedělí. Jestli jsi prvomatka tak fakt doporučuji, protože se fakt starali, byly milé a ochotné.

Velmi se mi taky líbilo, že absolutně nevnucovali nic! Jedna sestra mě taktně upozornila na to, že by miminka neměla být v posteli kuli hygieně a úrazu, že to velmi nerada vidí. Ale byla při tom milá a usměvavá. Vysvětlila jsem jí svuj postoj a více jsme o tom nedebatovaly. Žádné poznámky nic. Ptali se, jestli si mohou dítko odnést na to či ono vyšetření, jestli chci dávat dudlík nebo né. Byla jsem fakt nadšená z přístupu. Nám šlo kojení dobře, tak že tam jsem jejich pomoc nevyužila. Ale než mi naběhla laktace, tak se taky přišly zeptat, jestli nechci glukozu a jak bych jí chtéla podávat jestli v lahvičce a nebo lžičkou. Vidéla jsem i jak pracovaly s prvorodičkama a s kojením. Zádný násilí, opět velice pěkný přístup. Kdybych nechtěla kojit a najet hned na nějakej sunar, nebála bych se jim to říci. Mile poučej, ale netlačej. A to mě osobně velmi vyhovuje.

Porod jsem měla překotný, tak že nemohu povědět. Ale byla jsem před tím 2x přijatá na sál a zažla 2 směny a všechny sestry a porodní asistentky byly milé a snaživé.

Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
Téma: Porodnice v Plzni Wendyxx 4.3.2013 9:23
*Re: Porodnice v Plzni rachomejtle 4.3.2013 9:57
**Re: Porodnice v Plzni mochito 4.3.2013 11:0
*Re: Porodnice v Plzni Miri30 4.3.2013 11:6
**Re: Porodnice v Plzni Wendyxx 4.3.2013 11:48
***Re: Porodnice v Plzni withep 4.3.2013 16:19
**Re: Porodnice v Plzni Ma-ky, Matyášek a Madlenka 4.3.2013 11:49
*Re: Porodnice v Plzni Miri30 4.3.2013 11:50
*Re: Porodnice v Plzni Tic 4.3.2013 12:6
**Re: Porodnice v Plzni Wendyxx 4.3.2013 12:28
***Re: Porodnice v Plzni Věráček 4.3.2013 13:56
*Re: Porodnice v Plzni Tatramelka+3 4.3.2013 22:20

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.